Mazurska bajka

I właśnie tu zaczyna się nasza Mazurska bajka. Na końcu świata. Tu spotykają się ludzie mający tą samą pasję- konie- i wszystko co jest z nimi związane. Konie nas wszystkich łączą, zbliżają i dają nam poczuć we włosach ciepły, letni wiatr, pływać w jeziorach na ich grzbietach, jesienią poczuć chłodną mgłę poranka, a w zimie pędzić na ich gorących grzbietach przez łąki po brzuch w śniegu. Wiosna jest najlepsza! Wciągamy razem do płuc świeży zapach rozkwitających roślin.
To dzięki koniom wszystko tu powstało. Dzięki nim właściciele tego miejsca poznali się i zakochali w sobie. Dzięki nim znaleźliśmy się tu, po wielu podróżach i poszukiwaniu miejsca dla siebie trafiamy do Krzywego, pod sam las. Tu gdzie ptaki zawracają, a zasięg najlepszy tam, na górce 😉
Aktualnie w naszej Mazurskiej bajce jest 25 końskich przyjaciół. Możesz u nas spotkać rasy mniej spotykane w Polsce jak Shire i Lipicany, jak te bardziej popularne – Araby i Hucuły.
Oprócz koni posiadamy również szkockie bydło wyżynne…tak, dokładnie to z długimi włosami i wielkimi rogami! Ale bez obaw, Billy z rodziną są przyjaźnie nastawieni do ludzi (o ile masz jedzenie dla niego 😉 ).
Serdecznie zapraszamy Cię do nas przez cały rok (chociaż najprzyjemniej jest latem)! Możesz zawitać równie dobrze sam jak i z całą paczką znajomych i przyjaciół! Miejsca wystarczy dla wszystkich!
Zapraszamy na jazdę konną przez cały rok, dysponujemy końmi różnych rozmiarów, w różnym wieku, więc dla każdego coś się znajdzie!
Oprócz tego zapraszamy na dwutygodniowe zjazdy letnie dla młodzieży (oczywiście jazdy konnej i innych atrakcji nie zabraknie!) Pławienie koni i galopady po łąkach gwarantowane!
A gdzie? Krzywe 24 Świętajno, pomiędzy Ełkiem a Oleckiem ( tylko omijajcie drogę przez Rydzewo…można się łatwo zakopać 😀 )
Więc jeśli Przyjacielu nasz drogi jesteś zainteresowany odwiedzinami oraz wypoczynkiem zapraszamy do kontaktu!
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *